Yasal UyarıRisk Açıklaması:
hissekripto.com sitesi finansal okuryazarlığı geliştirmek amacıyla bilgi ve fikir paylaşımı amacıyla kurulmuştur. Bu sitede yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım yapmadan önce lisanslı bir yatırım danışmanına başvurmanızı öneririz. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yazarların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler okuyucunun mali durumu, risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım yapmanız beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenlerle hissekripto.com sitesi ve yazarları herhangi bir tarafın olası zararında hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sorumluluk Reddi:
hissekripto.com sitesinde üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla yayınlanan reklamlar, sponsorlu makaleler ve basın bültenleri yer almaktadır. Bundan dolayı hissekripto.com sitesinden yönlendirilen reklamların bağlantıları bu sitenin ve yazarlarının onayına bağlı değildir. Burada tüm sorumluluk bu bağlantılara veya açılır pencerelere giren kullanıcıların kendilerindedir. Bu sitede yer alan reklam ve sponsorlu içeriklerdeki bağlantılar yüzünden ortaya çıkabilecek risklerden ve tüm olumsuz durumlardan hissekripto.com sitesi ve yazarları hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
 
Uyarı:
Bu sitedeki içeriklerin tamamı hissekripto.com sitesine ve yazarlarına ait olup, kanuna aykırı bir şekilde ve izin alınmadan alıntı olarak kullanılamaz, kopyalama işlemi yapılamaz, başka yerlerde yayınlanamaz. ©